Sortiment
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Jak nakupovat

Výběr zboží

    V levé části si vyberte sortiment, který Vás zajímá, např. Klasické. Po kliknutí na Vámi zvolený sortiment se Vám zobrazí nabídka (pokud je sortiment členěn do podskupin, tak si můžete otevřít podskupinu s dalším zboží pro přesnější výběr). Nyní můžete procházet nabídku a budete-li požadovat o některém ze zboží více informací, stačí kliknout na název zboží, na obrázek nebo na odkaz Detail. Zde si můžete zboží prohlédnout na ilustrační fotografii a přečíst si podrobnější informace. Máte-li speciální dotaz, tak jej napište dolů do komentářů ke zboží. Naši zaměstnanci Vám v co nejkratší době odpoví.


Nákupní košík- nefunguje

Objednat zboží je možné emailem na obchod@chlubny.com,  nebo osobně ve výrobně Horní 32 dle katalogového čísla nebo telefonicky 543246611.   Viz kontakty na hlavní stránce.

Vždy je nutné dostat potvrzující email nebo telefonické potvrzení.

 

Způsoby plateb

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby: 

1. Hotově - platba předem 

 Platbu za objednávku uhradíte 100% před odběrem zboží ve výrobně Horní 32 dle dohody, kde si také budete zboží vyzvedávat.

2. Hotově - záloha minimálně 50% předem 

     Platbu za objednávku uhradíte 50% před odběrem zboží ve výrobně Horní 32, dle dohody kde si budete zboží vyzvedávat a dalších 50%  ceny  při odběru zboží.

3. Převodem - 100% částky předem - pouze po dohodě

Po vyplnění a odeslání objednávky a po jejím odsouhlasení,  můžete po dohodě vyjímečně uhradit příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší faktury. Po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží vyrobeno. (a to k datu Vámi požádovanému) Počítejte prosím s delším předstihem při objednávání.

 

 

Způsoby dopravy

 Osobní odběr - výrobna Horní 32 ( pro všechny varianty platby )

Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší výrobně Horní 32. Pokud máte uhrazenu pouze 50%zálohu   doplatíte zbytek ve výrobně při odběru.

tel 543246611  Po-Pá 8-13,30 So 7-9 vždy po dohodě

Asistent nákupu
Přihlášení